آموزش راه اندازی کار خانگی طراح کارت ویزیت

آموزش راه اندازی کار خانگی طراح کارت ویزیت

مشاغل قابل اجرا در منزل: طراح کارت ویزیت

طراح کارت ویزیت
زمانیکه از یک فروشگاه،مطب، کافی نت و….خارج می شوید، ممکن است صاحبان آنها به شما کارت کوچکی را عرضه کنند، این کارت به عنوان شناسنامه ای مختصر و البته مفید از آنها در دست شما قرار می دهد. معلوماتی از جمله: نام، آدرس، شماره تلفن و بعضا مدرک تحصیلی و زمینه فعالیت را می توان از این کارت ها دریافت کرد.
جالب است بدانیم که امروزه یکی از راه های معرفی بسیاری از اشخاص هم توسط همین کارت های ویزیت صورت می گیرد، حال آنکه اگر کارت مدنظر، یک طراحی خاص نیز داشته باشد، صدالبته که تصویر و به تبع آن هویت صاحب کارت ماندگار و جاودانه در ذهن باقی می ماند. پخش کارت ویزیت نوعی از تبلیغات است که می توان گفت قیمتی مناسب و بصرفه نسبت به سایر تبلیغات دارد و در عین حال بسیار هم لوکس بنظر می رسد.
در آموزش راه اندازی کار خانگی طراح کارت ویزیت خواهید دانست یکی از مشاغلی که می توان بصورت کار در منزل دنبال کرد و از آن درآمدی هم بدست آورد، طراحی کارت ویزیت است. البته برخلاف بسیاری از کار در خانه ها که نیاز به مدرک تحصیلی دانشگاهی و سطح سواد بالا ندارند، برای انجام این کار علاوه بر داشتن قدرت خلاقیت و نوآوری بالا به داشتن تخصص در زمینه فتوشاب هم نیازمند هستید. از آنجایی که داشتن کارت ویزیت تقریبا لازمه اکثریت قریب به اتفاق افراد دارای مشاغل مختلف شده است، بنابراین طراحی کارت ویزیت را می توان یک کار در خانه پردرآمد و کم خرج دانست.
در گام نخست بهتر است شما به فراگیری هنر و تخصص فتوشاپ بپردازید، بعد از آموختن کامل تمامی فنون این رشته، می توانید خودتان را محک بزنید و لوگوهایی را برای نام های تجاری مختلف طراحی کنید، البته همین طرح و نقشه ها می توانند شروع کار باشد، چرا که شما می توانید کارهای خود را برای کسانی که می خواهند سفارش کار بدهند به نمایش گذاشته و جلب توجه کنید.
همانطور که گفته شد خلاقیت در این کار حرف اول را می زند، چنانچه شما در کارتان نوآوری و ابداع داشته باشد، مطمئنا به موفقیت های زیادی دست خواهید یافت. بطور مثال: سعی کنید طرح کارت ویزیت بی ربط به شرکت سفارش دهنده نباشد، چرا که کارت طراحی شده باید نشان دهنده شخصیت کاری یک شغل باشد. مثلا: طراحی کارت ویزیت بشکل خوراکی برای اصنافی که مربوط به مواد غذایی هستند بسیار جالب توجه است، یا اینکه طراحی کارت ویزیت به شکل زنبیل یا سبد خرید یا ساک های دستی برای فروشگاه های زنجیره ای هم می تواند ذهن مردم را به خود مشغول کند.
کارت ویزیت های سه بعدی امروزه بسیار مورد توجه و اهمیت قرار می گیرند، شما می توانید برای یک مهندس معمار، کارت سه بعدی یک خانه را طراحی کنید، یا یک کارت که مشتری بتواند با آن یک صندلی نمادین بسازد برای معرفی بازار مبل می تواند بسیار جذاب باشد.
شما به عنوان طراح کارت ویزیت برای جذب مشتری می توانید قیمت طراحی خود را نسبت به شرکت های مربوطه پایینتر اعلام کنید، از طرفی شما هزینه جانبی خاصی مانند اجاره و هزینه های آب و برق مغازه و مالیات را متحمل نمی شوید. بنابرین سود دریافتی صددرصد چشمگیر خواهد بود.
بعد از کسب تخصص و انجام تست های کاری، شما باید قیمت هایی را برای انواع کار خود مشخص کنید و هزینه چاپخانه و رفت و آمد را هم در نظر بگیرید، سپس قیمت های خود را روی بروشورها و تراکت هایی چاپ نمایید، کارت ویزیتی نیز برای خود طراحی کنید که نشان دهنده تخصص و ذوق و سلیقه شماست و اینها را در سطح شهر پخش نمایید.
کارت ویزیت ها را می توان در سایزها و جنس های مختلفی به چاپ رساند و در مدت زمان های معمولی و فوری تحویل داد و البته هر کدام ازاین موارد نرخ مربوط به خود را دارند، بنابراین ارجح است که طراح قبل از پذیرش سفارش، اطلاعات صحیح و کاربردی در این زمینه کسب کند. برای آشنایی بیشتر در این مورد باید بگوییم که کارت ها اکثرا به شکل مستطیل و در ابعاد پنجاه و شش در پنجاه و نه، پنجاه و پنج در پنجاه و پنج، هشتاد و پنج در چهل و هشت و نود در شصت و با مقیاس میلی متر چاپ می شوند، در ضمن این کارت ها در جنس هایی مثل لمینت، کتان، سلفون براق، PVC و استخوانی ساخته می شوند.

می توانید کانال و یا صفحه ای در فضای مجازی طراحی کنید و نمونه کارهای خود را در آنجا معرفی و عرضه کنید. شاید در ابتدا، تفکر شما این باشد که این کار بسیار دشوار است، اما اندکی به پیش بروید و دستی بر طراحی ببرید ناخودآگاه مجذوب این فعالیت جالب خواهید شد.
به نظر می رسد پیشرفت یک شغل در گرو تبلیغات جذاب و درست آن می باشد، تبلیغات جذاب هم تعیین کننده نوع نگاه مردم به شغل و صاحب آن است، پس یک رابطه تنگاتنگ میان این دو وجود دارد که یک طراح کارت ویزیت با کمی ایجاد تنوع و خلاقیت می تواند، پیش برنده یک طرف قضیه باشد.

کار در منزل دات کام

گذاشتن یک دیدگاه

*

code