آموزش ساخت و مونتاژ جعبه کادو در خانه و کسب درآمد در منزل

آموزش ساخت و مونتاژ جعبه کادو در خانه و کسب درآمد در منزل

ساخت باکس هدیه

امروزه جعبه کادو رنگارنگ و متنوعی را در لوازم التحریرها و خرازی ها و بسیاری از فروشگاه های مربوط می بینید. انقدر زیبا و شیک ساخته شده که شخصی که قصد هدیه دادن به دوستی را دارد. اگر هدیه ناقابل و کوچکی هم تهیه دیده باشد سعی میکند ازین باکس ها استفاده کند، بجای اینکه آن را با کاغذ کادو بپیچد. هرچند که ساخت جعبه های هدیه وقت زیادی نمی برد؛ همچنین ابزار و وسیله های خاصی نیز نیاز ندارد. اما قیمت هایی که برای فروش آن ها در نظر گرفته شده است بسیار بالا است.
بنابراین می توان با ساخت باکس های خلاقانه و جالب درآمد خوبی را به دست آورد. باکس های زیبا و تمیز خاطره قشنگی از هدیه یک دوست را در ذهن ماندگار می کند.
تهیه و ساخت جعبه های هدیه یکی از عنوان های کار در خانه محسوب می شود که نیاز به داشتن مدرک تحصیلی ندارد، در ضمن لازم نیست به دنبال اخذ مجوز از هیچ ارگانی باشید، به مکان بزرگ و سرمایه آنچنانی هم احتیاج ندارد.
شما به راحتی از سایت های مختلف اینترنت می توانید مهارت لازم را بدست آورید و شروع به کار کنید. خلاقیت و تلاش لازمه این کار است تا درآمد مکفی بدست آورده و در این زمینه موفق شوید.

آموزش ساخت و مونتاژ جعبه کادو در خانه و کسب درآمد در منزل
وسایل اولیه مانند:

  • خط کش فلزی
  • چسب مایع: از چسبی استفاده کنید که بعد از خشک شدن رنگ تیره ای پیدا نکند؛ همچنین خوب و محکم بچسبد
  • مداد
  • کاغذ های ساده و طرحدار: برای خرید کاغذ دقت کنید که کاغذ های محکم و ضخیم تر را انتخاب کنید چرا که این کاغذها بعد از شکل گیری ایستای بهتری دارند
  • گیره برای نگهداری قسمت هایی که روی هم می چسبند تا محکم شوند
  • روبان باریک از دیگر مواردی است که برای شروع کار به آن نیاز دارید

می بینید که اکثر این ابزار در همه خانه ها پیدا می شود. سعی کنید بیشتر از رنگهای شاد استفاده کنید. البته باید بفهمید که بازار بیشتر طالب چه رنگ ها و چه طرح هایی است. برخی مواقع افراد بیشتر طرح های شلوغ را می پسندند. بنابراین شما از ایده های شلوغ و پر، هم در مقوا و هم در شکلی که می سازید استفاده کنید.
دقت کنید که اندازه ها درست باشد چون تمیزی و مرتب بودن کار بسیار حائز اهمیت است. بهتر است اطلاعاتی هم در زمینه رنگ ها کسب کنید. کسب دانش در این زمینه به شما کمک میکند تا بتوانید رنگهایی که در کنار هم استفاده می کنید به هم بیایند و ترکیب رنگ چشم نوازی را بیافرینند.

در کنار هنر جعبه سازی خوب است یک سری هم به یادگیری ساخت گل های روبانی و اوریگامی بپردازید. برای تزئین جعبه ها می توانید از آن ها استفاده کنید. همیشه برای اولین بار ساخت یک جعبه و کسب تجربه و هدر نرفتن مقوا و کادرهایتان، نقشه جعبه را در سایز های کوچکتر بسازید. با اینکار به ایرادهای خود نیز پی می برید.
ساخت باکس ها و جعبه های کادو، بیشتر مناسبتی هستند بنابراین ابتکار شما در این زمینه میتواند درآمد پرسودی را برای شما به همراه داشته باشد پس موقعیت سنج باشید. جعبه کادوی شب یلدا، جعبه هدیه عید نوروز، جعبه های هدیه ولنتاین و پاکتها و جعبه های هدیه مناسبت های دیگری که بسیار مورد توجه و شیک تر می باشد اگر متناسب با مناسبت مربوط باشد.
پیشنهاد می کنم در گام اول به فروشگاه های کادو فروشی و خرازی ها و لوازم التحریری ها سری بزنید و از قیمت ها و طرح ها مطلع شوید و بعد جعبه هایی را به عنوان نمونه کارتان بسازید. فراموش نکنید خلاقیت و ابتکار تأثیر زیادی در فروش محصولات شما خواهد داشت.
بعد از ساختن، آن ها را به فروشگاه ها ببرید و با قیمت پایین تر بفروشید. چنانچه کار های شما تمیز و خلاق باشد بدون شک سفارش و تقاضا ها اندک اندک افزایش می یابد و کسب درآمدتان بیشتر خواهد شد. مطمئنا شما نیز برای دوستان به مناسبت های مختلف هدیه می دهید. همین کار باعث جلب توجه دوستان و آشنایان می شود و مشتریانی هم از اطرافیان خواهید داشت.

قابل توجه است اگر یک بانوی خانه دار در کنار مشغول بودن به مسؤلیت هایی که در خانه برای همسر و فرزندانش به عهده دارد، مشغول به کاری شود که نیاز به رفتن به بیرون از خانه و معطل شدن در ترافیک و تحمل سختی های دیگر نشود. ساختن جعبه های کادو از همان کار ها است که می توان درآمد خوبی هم بدست آورد.
این درآمد با هر مبلغی که باشد، در مقابل مشکلات و تورم اقتصادی، کمک شایان توجهی به خانواده خواهد کرد و باید قدردان بانوان زحمت کش کشورمان باشیم.
برخی شرکت ها هستند که با شما قرار داد می بندند و سفارش تعداد های متفاوت جعبه در زمان های مشخص می دهند. می توانید به این شرکت ها هم سر بزنید؛ چنانچه بصرفه بود با آن ها همکاری کنید. ولی ابتدا برای اطمینان حتما شماره ثبت و مجوزهایشان را بررسی کنید.
سرمایه شما در این کار در وهله اول خلاقیت و تفکر شما است و در درجه بعدی قدرت بازاریابی شما است. این دو مهم، برای داشتن آینده بهتر و کسب درآمد شما را یاری خواهند کرد.

کار در منزل

گذاشتن یک دیدگاه

*

code