آموزش کار خانگی و دورکاری طراحی و توسعه وب سایت بخش اول

آموزش کار خانگی و دورکاری طراحی و توسعه وب سایت بخش اول

مشاغل قابل اجرا در منزل: طراحی و توسعه وب سایت بخش اول
امروزه اکثر افرادی که شغل دولتی ندارند و اکثر وقت روزانه خود را در منزل می گذرانند، به دنبال راهی هستند که از طریق آن بتوان به کسب درآمد پرداخت. اکثر مشاغلی که قابل اجرا در منزل هستند را می توان به صورت پاره وقت انجام داد و یا حتی می توان آن ها را مناسب با انجام دیگر کارهای منزل زمانبندی کرد، البته علاوه بر زنان خانه دار یا افرادی که توان کار در بیرون از منزل را ندارند، دانشجویان یا حتی افرادی که به طور پاره وقت در بیرون از منزل کار می کنند نیز علاقه وافری به انجام کارهای مختلف در منزل نشان داده اند.
ممکن است برای شما تعجب برانگیز نباشد، ولی اینترنت سهم عمده ای در زندگی انسان ایجاد کرده است. اگر بخواهیم مثالی ساده بزنیم، می توانیم بگوییم که اگر شما به اینترنت دسترسی نداشتید اکنون در حال خواندن این متن نبودید. اینترنت از لحاظ قدرت اقتصادی خود یکی از سریع ترین بازارهای در حال رشد است و امروزه به سرعت در تمام جنبه های زندگی روزمره ما نمود پیدا می کند.
با پیشرفت روز افزون تکنولوژی، طیف گسترده ای از مشاغل دورکاری مربوط به اینترنت یا کارهای کامپیوتری می باشد. یکی از این مشاغل ایجاد و توسعه وبسایت های اینترنتی است. بیایید جهانی را تصور کنیم که داشتن یک وب سایت به همان اندازه ساده و قابل اعتماد باشد که یک مرورگر را باز کرده و به جستجو بپردازید. می توانید خودتان از سایت شرکت، پروفایل شخصی، سرورهای ایمیل و حتی برنامه های پیام رسانی هاستینگ شروع کنید کنید. وب ها چه از نظر خدمات اطلاعات و چه از نظر مرور اطلاعات، قطعا مکان هایی دموکراتیک هستند.

توسعه دهنده وب سایت چه کسی است؟
پاسخ به این سوال بستگی به این موضوع دارد که اصلا از چه کسی آن را بپرسید، یک توسعه دهنده وب نیرویی حیاتی برای اینترنت است، این شخص باید جلوی مانیتور و کیبورد بنشیند، چشمان خود را به صفحه نمایش دیجیتالی بدوزد، اطلاعاتی را وارد کند و در نهایت ما را به هم متصل کند.
با این حال، صرف نظر از این شرحیات، توسعه دهندگان وب بسیار مهم هستند. در واقع آن ها یکی از مهم ترین گروه های حرفه ای هستند که امروزه در دنیا حضو دارند. طراحی و توسعه وب امروزه یکی از مشاغل حرفه ای است که در منزل قابل اجرا می باشد و از این جهت که درآمد خوبی هم دارد، افراد بسیاری که در این زمینه سررشته دارند به دنبال آن هستند.
توسعه دهندگان وب اصولا افرادی هستند که توانایی استفاده از طرف چپ مغزشان که مربوط به ریاضیات است را دارند و از آن برای کدنویسی استفاده می کنند. این گروه از افراد عموما از طراحان وب نحوه ایجاد وب را یاد می گیرند و در انتها از تکنولوژی توسعه Front-end برای کدنویسی استفاده می کنند. این افراد به کدنویسی دقیق و درست بیشتر از هرچیزی اهمیت می دهند. این افراد باید توجه خاصی به جزئیات داشته باشند.

مهارت های یک توسعه دهنده وب سایت:

  • نوشتن کدی که در نهایت به رابط یک صفحه وب با انواع مختلفی از زبان های نشانه تبدیل می شود.
  • درک اینکه چگونه صفحاتی بسازند که بهترین تجربه کاری را برای کاربر به همراه داشته باشد.
  • توانایی استفاده از نرم افزارهای ایجاد وبسایت مانند وردپرس، Squarespace، Wix یا دیگر برنامه ها، و ایجاد یک وبسایت کاملا کاربردی.
  • توانایی ایجاد سریع و دقیق نمونه اولیه وبسایت برای نشان دادن به مشتریان. البته اگر تازه کار هستید هم نگران نباشید. تا زمانی که ایده های خلاقانه و کارآمدی داشته باشید، می توانید برنامه نویسی را یاد گرفته و از ابزارهای رایگان برای کمک به پیشرفتتان استفاده کنید.
  • درک HTML و CMS. البته زبان های برنامه نویسی بسیار زیادی وجود دارند، و اکثر آن ها در طول زمان توسعه پیدا می کنند. در این راستا، یادگیری این زبان ها هیچگاه پایانی ندارد، اما دلسرد نشوید. اکثر این زبان ها به همدیگر متکی هستند، پس زمانی که یکی از ساده ترین آن ها را یاد بگیرید، یاد گرفتن زبان دیگری که مبتنی بر آن است راحت تر خواهد بود.
  • توسعه وب سایت ها و برنامه های مبتنی بر وبی که جذاب و کاربردی هستند.
  • حفظ و به روز رسانی وبسایت هایی که ایجاد کرده اید به منظور رضایت بیشتر مشتریان و کارفرمایان. خوشبختانه، این یکی از ساده ترین مسئولیت هاست. زمانی که شما مهارت کافی برای ایجاد یک وبسایت را داشته باشید، قادر خواهید بود با کمی دشواری آن را حفظ کرده و به راحتی به روز رسانی کنید.

کار در منزل دات کام

گذاشتن یک دیدگاه

*

code