آموزش کار خانگی و دورکاری طراحی و توسعه وب سایت بخش دوم

آموزش کار خانگی و دورکاری طراحی و توسعه وب سایت بخش دوم

مشاغل قابل اجرا در منزل: طراحی و توسعه وب سایت بخش دوم

مزایای شغل توسعه دهنده وب سایت:
جدا از اینکه بازار توسعه دهندگان وب سایت ها روز به روز در حال افزایش است، دلایل دیگری وجود دارد که افراد بسیاری به این شغل علاقمند می شوند. ساده تر بگوییم، توسعه دهندگان وبسایت ها وضعیت تقریبا ایده آلی را برای طیف وسیعی از مردم ارائه می کنند. برخی از بزرگترین مزایایی که برای یک توسعه دهنده وب سایت وجود دارد به شرح زیر می باشد:

  • دستمزد بالا: دستمزد این افراد به سبب کار مهمی که انجام می دهند تقریبا بالا است. توجه داشته باشید که دستمزد بالا شامل افرادی می شود که برای مدتی طولانی به این کار مشغول هستند و مهارت های عالی بسیاری را کسب کرده و از زبان های نشانه بسیاری آگاهی دارند. البته، همچنین افرادی که تازه کار هستند و این شغل را به عنوان کار پاره وقتشان انجام می دهند هم می توانند حقوق خوبی داشته باشند. این بدان معنا است که اگر فردی تازه کار ولی با مهارت های بسیار در زمینه توسعه وب هستید، می توانید به راحتی دستمزد نسبتا بالایی را کسب کنید.
  • کار از راه دور: یکی از بهترین مزایای این شغل این است که می توانید از هرجایی که می خواهید و اینترنت پرسرعت دارید به این کار مشغول شوید. این بدان معنا است که می توانید در خانه بنشینید، پاهایتان را دراز کرده و به کار مشغول شوید. بعلاوه، شرکت های بسیاری به طور فزاینده در حال استخدام افرادی هستند که دور کاری می کنند، زیرا با اینکار باعث می شود بتوانند فضای بیشتری را در شرکت یا اداره به افرادی با کارهای مهم تر اختصاص دهند. البته، باید زمان مشخصی را به این کار اختصاص دهید و از عوامل حواس پرتی بسیاری که ممکن است کار در منزل به همراه داشته باشد، اجتناب کنید.
  • روز مستقل: یکی دیگر از مزایای توسعه وب این مورد است که می توانید به عنوان پیمانکاری مستقل یا فرد آزاد کار کنید. در واقع شما رئیس خودتان هستید. شما کارهایی که می خواهید انجام دهید را انتخاب می کنید، و برای آن برنامه ریزی می کنید. اگرچه برای این کار باید مهارت های گسترده تری داشته باشید چرا که باید به طور مداوم مشتریان قابل اطمینانی را پیدا کنید.
  • نشان دادن خود: چند بار یک وبسایت را مرور کرده اید و به سایت های شگفت انگیزی خیره شده اید؟ طراحی وبسایت باید بی نقص، زیبا و دارای رابط کاربری راحت باشد. پیدا کردن یک وبسایت که به خوبی ساخته شده مانند کشف یک قطعه هنری است، و باید تنها قطعه ای را انتخاب کنید که می توانید با آن ارتباط برقرار کنید. شما به عنوان یک توسعه دهنده وب، باید مهارت ها و ابزارهای بسیاری را در اختیار داشته باشید تا بتوانید کارهای خلاقانه و جذابی ارائه دهید.

چگونه یک طراح وب سایت و توسعه دهنده شویم؟
توسعه دهنده وب سایت شدن با یادگیری مهارت های لازم برای ایجاد و حفظ وب سایت شروع می شود. خوشبختانه، زبان های کدنویسی مورد نیاز برای توسعه وب سایت خیلی پیچیده نیستند و مانند برنامه های دیگر سنتی مانند C++ یا Haskell زمان زیادی را برای یادگیری نیاز ندارند.
شما برای اینکه فرد موفقی در این حیطه شوید باید زبان های کدنویسی مختلف و رایج مانند HTML، CSS، JavaScript، UI/UX، SQL، PHP، SEO را آموزش دیده و در آن ها ماهر شوید. برای این کار می توانید از کلاس های مختلف آموزشی استفاده کنید، البته مطمئن باشید که سودآوری این کار به میزان بسیار بالایی می باشد.
زمانی که مهارت های اولیه ایجاد یک وب سایت کشنده را یاد گرفتید، مرحله بعدی راحت تر به نظر می رسد. با این حال، اهمیت یا مقدار کاری که باید برای اولین بار صرف کنید را هیچ گاه فراموش نکنید. یادگیری مهارت های ایجاد وبسایت ممکن است تلاش بسیاری را نیاز داشته باشد، اما کاری نسبتا دقیق و مشخص است، عملکرد کدها و قوانین مختلف آن ها را یاد بگیرید.
این موضوع ربطی به زمان و مکان یادگیری ندارد. البته هر زبان کدنویسی قوانین مخصوص به خود را دارند و این قوانین برای همیشه یکسان هستند.
با این حال، بازار کار همیشه پایدار و ثابت نخواهد بود. تضمین شده است که بازار کار این شغل تا مدت زیادی بسیار زیاد و رو به افزایش است، اما تشخیص مزایا و معایب دقیق آن دشوار است. بعلاوه، هیچ استاندارد رسمی ای برای این کار وجود ندارد.

کار در منزل دات کام

گذاشتن یک دیدگاه

*

code