آموزش کار در منزل ادمین تلگرام

آموزش کار در منزل ادمین تلگرام

مشاغل قابل اجرا در منزل: ادمین تلگرام

ادمین تلگرام
به هر سو که می نگریم همه اطرافیان، یک گوشی اندروید یا یک تبلت یا لپ تاب در دست و مشغول بکار هستند، عصر حاضر به عصر ارتباطات و فناوری معروف است. اگر اکثریت این افراد بدانند که با همان تکنولوژی که در دست دارندو بدون اینکه به جایی رفت و آمد داشته باشند، درآمد چشمگیری خواهند داشت، حتما بصورت هدفمند در این راه پیش می روند و چنانچه کمی در مسیر حرکت کنند و تجربه مکفی بدست آورند، حتما شاهد کسب موفقیت و درآمد روزافزون خود خواهند بود.
شاید بتوان اعلام داشت یکی ازکم هزینه ترین کار در خانه ها، عنوان کاری ادمین تلگرام است. البته یک کانال تلگرامی تقریبا هیچگونه هزینه ای برای اشخاص ندارد. تلگرام یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی برای همه سنین است که با کمی آگاهی و تلاش می توان در محیط آن کسب درآمد کرد.
روش اول کسب درآمد در تلگرام را می توان اینگونه بیان داشت که: امروزه کانال های زیادی در دنیای تلگرام بوجود آمده است که می توان در آنها، سفارش برندها و فروشگاه های مختلف برای کانال های متفاوت را دریافت کرد و به تبلیفات پرداخت. در مقابل تبلیغات انجام شده، مبالغی هم دریافت می شود. مطمئنا هر اندازه تعداد اعضا بیشتر و بالاتر می رود، هزینه ای که ادمین از مرکز سفارش دهنده تبلیغات دریافت می کند، بیشتر می شود.

راه دیگری که یک شخص می تواند از تلگرام کسب درآمد کند، مربوط به تخصص وی است، به طور مثال یک مربی کارهای هنری یا آشپزی یا مربی فیتنس می تواند کلاس های مجازی در کانال خود ایجاد کند و مبالغی را از علاقمندان به کارهای مذکور که شرایط شرکت حضوری در آموزش ها را ندارند، دریافت کند و آموزش مجازی بدهد.
روش سوم این است که در کانال هایی می بینیم که افراد کارهای دستی خود را عرضه و بسیاری از افراد دیگر با پرداخت دستمزد، آن آثار را خریداری می کنند.
با یک تحقیق و پژوهش می توان دریافت که بهترین شیوه که بسیار زود هم به نتیجه می رسد، همان روش دوم و ارائه خدمات تخصصی برای افراد خاص می باشد.
ممکن است با یک جستجو دریابید که قبل از شما افراد دیگری کانالی مشابه با کانال و تخصص و محتوایی که شما قصد ایجاد آن را دارید، داشته اند ولی این اتفاق دلیل بر این نیست که شما نتوانید در این کار موفق شوید، بلکه با گذاشتن مطالب درست و جذاب و برنامه های هدفمند، کانال شما پیشرفت چشمگیری نیز داشته باشد و تعداد اعضای کانال شما بسیار بیشتر خواهد شد.
شما بعد از طرح یک ایده و برنامه ریزی برای جمع آوری و نشر مطالبتان می توانید از اطرافیان که تلگرام دارند و گروه های تلگرامی که درآن عضو هستید نظرخواهی کنید، تا اصل ایده شما نزد خودتان مورد محک و سنجش قرار گیرد. برای اینکار ربات های نظرسنجی فراوان و متفاوتی در آپدیت نسخه های جدید تلگرام وجود دارند، که شما می توانید از آنها بهرمند شوید.
شما می توانید در ابتدای امر برای جذب بیشتر مشتری و اعضا، برخی مطالب تخصصی را بطور رایگان در اختیار آنها قرار دهید، اما هیچگاه تمامی فوت و فن کوزه گری خود را بیان نکنید، با این شیوه دوستداران بیشتری مشتاق ثبت نام در کلاس های آموزش مجازی شما خواهند بود.
شیوه دیگر برای جذب عضوهای بیشتر این است که شما می توانید تخصص های فراوانی را در یک کانال ارائه دهید، برای اینکار نیز به متخصص های مختلف نیاز دارید، به عنوان مثال در شروع کار کانال هر روز را مربوط به یک موضوع قرار دهید و یکی از متخصصین مطالب خود را ارائه دهد و می تواند در همان روز طبق نظرسنجی یکی از کارها را با هزینه مشخص آموزش دهد.
نکته قابل توجه این است که ادمین کانال تلگرام که در واقع زیر مجموعه ای از مشاغل مدیر شبکه های اجتماعی است، هر کدام از آنهایی که مسولیتی در کانال دارند را معرفی و به اصطلاح رزومه ای از او را ارائه کند. ادمین می تواند از متخصصان در گروه هم مبلغی را مبنی بر این که وی توانایی های خود را در کانال شما عرضه می کند، دریافت کند و حتی در قبال هر آموزش هم، مبلغی به عنوان پورسانت بگیرد.
شاید شما نتوانید به عنوان ادمین کانال باشید و اینکه کانالی را طراحی و بسازید، اما می توانید پیشنهاداتی به ادمین های کانال های مختلف بدهید، به عنوان مثال: می توانید اعلام کنید که ماهانه مبلغ مشخصی را دریافت می کنید و در عوض آن تعداد معلومی مطلب و پست با عنوان های سفارش شده برایشان ارسال می کنید.
راه حل دیگری که شما می توانید به عنوان ادمین و طراح یک کانال درآمدزایی داشته باشید این است که یک کانال کتب صوتی بسازید. در این کانال شما کتاب هایی در زمینه های مختلف را بصورت صوتی ضبط و بفروش می رسانید. بطور نمونه: شما اندازه کوتاهی از کتاب مورد نظر را در کانالتان برای پخش می گذارید و طالبان کتاب در صورت پسند کیفیت و کمیت فایل مربوط، آنرا از شما خریداری می کنند. در نهایت شما می توانید با طرح ایده های مختلف به وسیله اینترنت و تلگرام یک کار در منزل پردرآمد و کم هزینه داشته باشید.

کار در منزل دات کام

گذاشتن یک دیدگاه

*

code