آموزش کسب درآمد در منزل با طراحی و ساخت زیورآلات

آموزش کسب درآمد در منزل با طراحی و ساخت زیورآلات

پیشانی بند، دستبند، پابند، انگشتر، گوشواره، گردنبند، تل وتاج و سنجاق سر، سنجاق سینه و انواع آویزهای مشابه، همه اینها به عنوان زیورآلات یک خانم هستند. همچنین امروزه با قیمت های بسیار نجومی طلا و نقره، کسی به سمت آنها نمی رود. اما چندوقتی است انسان های هنرمند حتی با کمترین امکانات به ساخت این زیورآلات تزئینی پرداخته اند. جالب است بدانید به علت زیبایی ومناسب بودن قیمتها بسیار هم مورد استقبال قرار گرفته اند.
این حرفه یا بهتر است بگوییم هنر لذت بخش، تنها به اندکی ذوق و سلیقه و دقت نیاز دارد، هر کسی که در این زمینه پیشرفتی داشته باشد میتواند به عنوان یک هنرمند، ازین کار به عنوان کار در خانه و بدست آوردن درآمد استفاده کند.
همانطور که همگی خوانده و شنیده ایم، کار در منزل مزیت های فراوانی را به همراه خود دارد، همانند اینکه: شما دیگر قرار نیست برای رفت و آمد به محل کار مسافت زیادی را بپیمایید و همچنین مدت زمانی را پشت ترافیک بمانید و یا اینکه در هر شرایط آب و هوایی نیاز نیست در بیرون از خانه باشیدونیاز به اجاره محل کار ندارد و عملا بسیاری از هزینه های جاری حذف خواهند شد.

کار ساخت زیورآلات در منزل هم مزایای برای خود دارد از جمله اینکه امروزه این محصولات چشم بسیاری را خیره خود کرده است و اگر بانو یا دخترخانمی ازینها استفاده هم نکند اما برای زیبای آن را خریداری میکند، بنابراین به راحتی میتوان با این هنر لوکس درآمد خوب و مناسبی بدست آورد. بسیاری از آموزشگاه ها این رشته را آموزش میدهند اما اگر شما فردی با استعداد و میتکر هستید اصلا نیاز به این نیست که برای یادگیری هزینه ای پرداخت کنید و میتوانید طبق آموزش هایی که در تلویزیون و اینترنت پیش بروید.
مطمئنا مدتی که گذشت و دست و مغزتان با کار آشنا شد دیگر نیاز به تماشای آموزشها نیست، اما همچنان میتوانید ایده های جالب و جذابی را از سایتها ی مختلف دریافت نمایید، البته فراموش نشود که خلاقیت و ذوق هنری در این کار بسیار حائز اهمیت است. شاید بتوان گفت هشتاد درصد از دلیل افزایش درآمد را خلاقیت هنرمند و سازنده اثر تشکیل می دهد.

آموزش کسب درآمد در منزل با طراحی و ساخت زیورآلات
تا اینجا دریافتیم که این کار در خانه نیاز به مدرک و مجوز از نهاد خاصی را ندارد و البته مکان مخصوص و بزرگی هم نمیخواهد، پس پیشنهاد ما این است که برای کسب درآمد زودبازده و پرسود، هرچه زودتر این کار را شروع کنید. در هرکاری سعی کنید برای تهیه مواد اولیه سری به بانکداران و منابع اصلی آنها بزنید. فروشگاه های مرتبطی که اجناس خود را به قیمت عمده ارائه می کنند. می بینید که تا حد قابل توجهی به صرفه است. برخی از سایت ها به عنوان خرازی های مجازی، ابزار مورد نیاز را میفروشند.
خرازی ها نیز جزء فروشندگان این نوع از وسایل هستند، اما همیشه قیمت ها و اجناس را با هم مقایسه کنید و سپس خریداری نمایید و همچنین تمام تلاشتان را برای تهیه اجناس مرغوب بکار ببرید، شاید با این کار هزینه مواد اولیه افزایش پیدا کند اما در عین حال اعتماد مشتریهایتان جلب میشود و هم تبلیغی برای کار شما است و هم خریداران و طرفداران محصولات شما دائمی و همیشگی و ثابت خواهند شد.
اول از همه باید بدانیم که زیورآلات از جنس های مختلفی ساخته میشوند، مانند: رزینی، استیل، خمیری، سنگی، برنجی، استیل و حتی با کاموا و پارچه نیز میتوان چیزهای زیبایی ساخت. در ساخت هر کدام از اینها نیاز به ابزاری مثل قیچی، دم باریک، سیم چین و دم گردکن، چسب صنعتی و دستگاهش وانواع انبرها داریم. اصطلاح دیگری که بسیار مورد کاربرد است، خرج کار میباشد، خرج کارها در جنسهای مثل استیل، چوبی، فلزی و با رنگهایی مانند طلایی و نقره ای زرد و پتینه و دارای سایزهای مختلف هستند، آنها شکلها و طرحهای متعدد و متفاوتی دارند.
در مرحله بعد از آموزش و خرید تجهیزات و ابزار مورد نظر، باید به یک برنامه ریزی جامع و کامل بپردازید، باید برای خود ساعت و زمان کاری مشخص کنید، همینطور برای تبلیغ و بازاریابی فکری بکنید، به دلیل استقبال و همه گیر شدن این هنرها، همه مردم از جمله بانوان با این هنر آشنایی دارند بنابراین شما میتوانید آثار خود را به مغازه های زیورآلات فروشی بسپارید و یا نمونه کارهایتان را در صفحه های مختلف دنیای مجازی ارائه دهید، فروش به اقوام و دوستان و آشنایان هم راهی برای تبلیغ محصولات شما است.
در این حرفه بیشتر از باقی پیشه ها باید بروز باشید، برای اینکار هر از چندگاهی سری به مغازه ها و بازارهای مربوط بزنید و طرحهای پرفروش را ببینید و بسنجید، با اینترنت دوست باشید و مدلهای جدید را جستجو کنید و از آنها ایده بگیرید، سعی کنید مدام اطلاعاتتان را افزایش دهید و طرحهای جدید را یاد بگیرید. برخی مواقع همه طالب زیورآلات ساده و یکدست هستند و در برخی زمانها نیز زیورآلاتی رنگارنگ و شلوغ را می پسندند.

کار در منزل دات کام

گذاشتن یک دیدگاه

*

code