بهترین مشاغل قانونی در منزل که در سال 2019 بیشترین دستمزد را داشته اند

بهترین مشاغل قانونی در منزل که در سال 2019 بیشترین دستمزد را داشته اند

کار در منزل امروزه بیشترین طرفدار را دارد. این مورد، جنبشی جدید  است که نحوه و نیروی کار سنتی را مختل کرده است. اگر انگیزه کافی دارید و منظم هستید، شروع کار در منزل احتمالا برایتان بسیار عالی خواهد بود، زیرا این ها تنها چیزهایی هستند که نیاز دارید.
باید به این مزیت هم توجه کنید که زمانیکه در منزل کار می کنید، از بسیاری مخارج مانند مصرف سوخت، هزینه ناهار، لباس جلوگیری می شود و می توانید زمانی را که صرف رفت و آمد می کنید هم به کار بپردازید. در این مقاله قصد داریم 15 مورد از کارهای در منزل که دستمزد خوبی را هم دارند با شما به اشتراک بگذاریم.

 1. نویسنده آنلاین
  به نوشتن علاقه دارید؟ می توانید پول زیادی را با نویسندگی به دست بیاورید. نویسندگی یکی از بهترین مشاغل در منزل است، زیرا می توانید به راحتی طبق برنامه روزانه خود، آن را برنامه ریزی کنید.
 2. تصحیح کننده
  آیا شما شخصی هستید که به راحتی می توانید خطاها را از طریق خواندن یک متن، پیدا کنید؟ آیا با دیدن یک اشتباه گراری سریعا حواستان جمع می شود؟ اگر این چنین هستید، پس می توانید تصحیح کننده خوبی باشید.
 3. حسابدار مجازی
  حسابداران می توانند تمامی معاملات مالی را برای دارندگان کسب و کارهای کوچک ضبط و ثبت کنند. اگر فکر می کنید این کار برای شما مناسب است، ابتدا باید آموزش های لازم را ببینید و تجارب افراد خبره را در اختیار داشته باشید.
 4. دستیار مجازی
  دستیار مجازی شدن، کاری عالی برای منزل است که می توانید هرجایی که باشید آن را انجام دهید. خدمات ارائه شده می توانند شامل تمام چیزها شامل مدیرتی ایمیل، تولید محتوا، حسابداری، طراحی گرافیکی، شبکه های اجتماعی و غیره باشند!
 5. رونویسی
  افرادی که شغل رونویسی را انتخاب می کنند باید فایل های صوتی را گوش کرده و چیزی که می شنوند را بنویسند. اگر دقت کافی دارید و قادر هستید برای مدت طولانی یک جا بنشینید و البته اگر چشمانتان به جزئیات توجه می کنند، باید شغل رونویسی را نیز در نظر بگیرید.
 6. ساخت بلاگ
  وبلاگ نویسی باید اولین مورد در لیست مشاغل در منزل باشد، زیرا بسیار ساده و دوست داشتنی است، البته برای همه مناسب نیست. زمانی که افراد زیادی مقالات شما را بخوانند و بازدید وبسایت شما بالا بروید، درآمد خوبی هم خواهید داشت. ممکن است مدت ها قبل مقاله ای را در سایت گذاشته باشید و آن مقاله همچنان برای شما درآمد داشته باشد. وبلاگ نویسی زمان و تلاش زیادی می خواهد، اما اگر روی این کار متمرکز شوید، بسیار سودآور خواهد بود.
 7. آموزش آنلاین انگلیسی
  اگر مدرک لیسانس دارید و البته تجربه آموزش دارید، پس می توانید شغل آموزش زبان انگلیسی به کودکان را به صورت آنلاین در نظر بگیرید.
 8. مربی زندگی
  آیا از توسعه فردی و کمک به افراد لذت می برید؟ اگر اینطور است، باید شغل مربی زندگی را نیز در لیست مشاغل مورد علاقه خود قرار دهید. در این شغل می توانید به افراد کمک کنید، تجارب خود را در اختیارشان بگذارید و به آن ها توصیه هایی درباره مشکلات و مسائلشان ارائه دهید.
 9. آموزش آنلاین
  آموزش آنلاین، به واسطه توسعه وگسترش تکنولوژی، در حال رشد است، و اگر تجربه آموزش را دارید و یا در زمینه خاصی دانش دارید، این مورد راهی عالی برای کار در منزل است.
 10. مدیریت شبکه های اجتماعی
  آیا در شبکه های اجتماعی فعال هستید و دوست دارید از طرف دیگر کسب و کارها پست هایی را در صفحات قرار دهید؟ اگر این چنین است، پس باید به مدیریت شبکه های اجتماعی نیز فکر کنید. این شغل جدید است و فرصت های بی شماری را به همراه دارد.
 11. پذیرشگر آنلاین
  در این شغل باید به تلفن ها و پیام های سایت پاسخ دهید، و از نزدیک در کنار یک تیم که از جای جای کشور حاضر شده اند، کار کنید. 4 ساعت در روز و 5 روز هفته را باید صرف این کار کنید.
 12. کار در منزل مشاغل آزاد
  مشاغل آزاد برای افردی که می خواهند در خانه کار کنند عالی است. شما خدماتی را ارائه می کنید و آزادید هر کجا و هر زمان که می خواهید کار کنید و همه چیز به خودتان بستگی دارد.
 13. آژانس مسافرتی
  آیا به سفر و کمک به مردم علاقمند هستید؟ کار به عنوان یک راهنمای مسافرتی را انتخاب کرده و از مزایای آن لذت ببرید.
 14. موتور جستجوگر / ارزیابی رسانه های اجتماعی
  جستجو کنید، رسانه های اجتماعی را ارزیابی کنید، به تبلیغات رسانه ای رتبه دهید و نتایج را بررسی کنید. این کار یکی از کارهای قانونی بدون سرمایه اولیه است، و از این نظر عالی است که نیازی نیست پای تلفن بنشینید، می توانید برنامه خود را تنظیم کنید و به هیچ آموزش خاصی نیاز ندارید.
 15. نماینده خدمات مشتری
  اگر در موقعیت خدمات مشتری قرار گیرید عموما باید اطلاعاتی را درباره خدمات و یا محصولات ارائه دهید. این شغل جدید و رو به رشد می باشد. شما باید اطلاعات کاملی از شرکتی که قصد دارید با آن کار کنید داشته باشید و باید آماده پاسخ به سوالاتی باشید که از شما پرسیده خواهد شد. 
 16. طراح گرافیک
  اگر چشمانی سالم برای طراحی دارید و البته تجربه کار با Adobe Creative Suite/Adobe Creative Cloud، شامل InDesign، Illustrator یا فتوشاپ را دارید، باید بدانید که این شغل بسیار پردرآمد و سودآور خواهد بود.
 17. بررسی و ارائه نظر
  نظراتتان را به اشتراک بگذارید تا یک برند تجاری محصولات و خدمات بهتری را ارائه دهید و دستمزدتان را دریافت کنید.

گذاشتن یک دیدگاه

*

code