به چند نیروی خانوم برای کار بسته بندی در منزل نیازمندیم

به چند نیروی خانوم برای کار بسته بندی در منزل نیازمندیم

حتما تمام افرادی که به دنبال یافتن یک کار در منزل مناسب هستند، با این جمله در آگهی های جذب نیروی کار در منزل مواجه شده اند. بسته بندی در شاخه های مختلف خود مانند مواد غذایی و پوشاک یکی از راه های ایجاد کسب و کار برای خانم های خانه دار یا افراد جویای کار در منزل است. خانم های خانه داری که می خواهد، کار در منزل با سود خالص خوبی برای خود دست و پا کنند، و به فکر کسب درآمد در خانه هستند، می تواند کار بسته بندی را به عنوان یکی از مشاغل خانگی انتخاب کنند.

شاخه های کار بسته بندی عبارت اند از:

  • بسته بندی مواد غذایی : ادویه جات، خشکبار، حبوبات، برخی تنقلات خاص و…
  • بسته بندی پوشاک : لباس زیر، تی شرت، شلوار و…

باز هم ریز شاخه این تقسیم بندی ها بسیار متنوع است. مثلا در شاخه ی مواد غذایی، حبوبات، به طور طبیعی زیر شاخه های فراوانی وجود دارد. در نظر بگیرید چند نوع حبوبات داریم: لوبیا (چیتی، کشاورزی، چشم بلبلی، سیاه، قرمز و …)، نخود (زرد و سبز که خشک آن نیز در بازار موجود است)، عدس، ماش، جو (پرک و ساده) و… این فقط تنوع در یک شاخه بود. پس همانطور که می بینید، هر چقدر که در زمینه کار بسته بندی در منزل تعداد رقیبان بالا باشد باز هم با کمی بینش و نوآوری می توان به کسب درآمد های هنگفت از این راه رسید.
کار بسته بندی به عنوان یک کار در خانه برای خانم های خانه دار، بسیار درآمد زا و آینده دار است، زیرا اگر هر فرد کار خود را از یک اتاق کوچک هم شروع کند، پس از مدتی که بازار فروش خود را پیدا کرد، می تواند به تولیدی های بزرگتر برود. و کار خود را گسترش داده و اشتغال زایی نیز انجام دهد. برای آغاز کار بسته بندی دو راه پیش رو دارید، یکی اینکه در آگهی های کاری بگردید، و افرادی را که به دنبال جذب نیروی بسته بندی هستند را پیدا کنید؛ و یا اینکه خودتان صاحب کار خود شوید و کار خانگی بسته بندی را آغاز کنید. طبیعتا اگر به فکر درآمد زایی پایدار، پر سود، دایمی و در حال پیشرفت هستید، این کار هیچ وقت با پیمودن راه اول و انجام کار بسته بندی برای دیگران میسر نمی شود.
اگر بخواهید در مسیر اول گام بردارید، فقط به پیشرفت دیگران کمک کرده اید و از این دریای بی کران ثروت در کار بسته بندی فقط میزان کمی نصیبتان می شود. بنابراین اگر خانم یا حتی آقایی هستید، که به دنبال راه اندازی کسب و کار خانگی کار بسته بندی گزینه طلایی شما خواهد بود. اما شاید برایتان سوال پیش بیاید، چرا از بین این تعداد کار در منزل ها و مشاغل خانگی کار بسته بندی؟ خب در اینجا چند جواب برایتان دارم: کار بسته بندی به دانش و مهارت قبلی نیاز ندارد، برای شروع این کار در منزل خود به سرمایه گذاری هنگفت احتیاجی ندارید، احتمال شکست در این کار تقریبا به صفر نزدیک است. سود دهی این کار بسیار بالا است.
سوال بعدی، که ممکن است برایتان پیش بیاید، این است که، کدام شاخه را در کار بسته بندی در منزل انتخاب کنم که بهتر باشد؟ مسلما بسته بندی مواد غذایی نسبت به بسته بندی پوشاک دارای بازار فروش و درآمد زایی خیلی بهتری است. و از این میان شاخه های مواد غذایی بسته بندی حبوبات به عنوان کار در منزل برای افراد جویای مشاغل خانگی، می تواند بهترین گزینه باشد. اما چرا بسته بندی حبوبات؟ زیرا مواد اولیه (حبوبات) بسیار متنوع و تقریبا از لحاظ قیمت خرید به صرفه اقتصادی است. همیشه و در هر حالی از نوسانات بازار، مشتری خرید حبوبات مهیاست. جز مواد غذایی خشک محسوب می شود، و مدت زمان فاسد شدن آن به سال هم می رسد. (اگر در محیط مناسب نگه داری شود، احتمال فاسد شدن وجود ندارد). سرمایه گذاری اولیه برای خرید لوازم نسبتا مناسب است.
برای شروع کار بسته بندی در منزل، برای اینکه بتوانید محصولات خود راحت تر به فروش برسانید، در ابتدا باید مجوز بگیرید. برای این کار می توانید به مرکز جهاد سازندگی شهر خود، بخش مشاغل خانگی مراجعه کرده و فرم های لازم را پر کنید. بعد از ثبت درخواست ایجاد کار در منزل، تست عدم اعتیاد به مواد مخدر می دهید، و سپس از بهداشت و چند ارگان دیگر چند بازرس برای مشاهده و تایید محیطی که برای آغاز کار در منزل خود، در نظر گرفته اید، می آیند. بعد از گرفتن مجوز های لازم، می توانید برای تهیه ابزار و مواد اولیه اقدام کنید.

” به چند نیروی خانوم برای کار بسته بندی در منزل نیازمندیم “

وسایل شروع کار بسته بندی حبوبات در خانه عبارت اند از:

  • دستگاه بسته بندی: با توجه به نوع کاری که انجام می دهد، در قیمت های متنوع در بازار موجود است. یادتان باشد، شما به دستگاه صنعتی نیاز ندارید.
  • حبوبات: همینطور که پیشتر ذکر کردم، بسیار متنوع است، بهتر است برای شروع کار مثلا دو یا سه مدل را انتخاب کرده و کار بسته بندیتان را در همین محدوده شروع کنید.
  • پاکت یا پلاستیک بسته بندی: می تواند طرح دار یا ساده باشد.

علاوه بر موارد ذکر شده در بالا باید هزینه های متغیری مانند هزینه آب و برق برای بسته بندی حبوبات، هزینه تبلیغات (اگر تمایل به انجام آن دارید)، هزینه حمل و نقل و ایاب و ذهاب را نیز در نظر بگیرید. شایان ذکر است که با توجه هزینه های ثابت و متغیر و رقابت بالایی که در این شغل خانگی در میان افراد مختلف وجود دارد، سود و بازار فروش فوق العاده مناسب آن همه این ها را جبران می کند.

کار در منزل دات کام

نظر

گذاشتن یک دیدگاه

*

code