کار در منزل شیوه ای نوین در کارآفرینی

کار در منزل شیوه ای نوین در کارآفرینی

واژه ای که چندسالی، خواه ناخواه به گوشمان خورده، کار در خانه است، واژه ای که معانی زیادی را در خود نهفته دارد. شما در خانه کار می کنید و تنها برای خرید مواد اولیه یا فروش محصولات نهایی خود به رفتن به خارج از خانه نیاز دارید. با این اتفاق شما نه در پشت ترافیک به انتظار می مانید و نه پی هر گونه شرایط آب و هوایی را به تن می مالید و لازم نیست به افراد مختلفی پاسخگو باشید. طبق یک ضرب المثل، شما آقای خود و نوکر خود هستید.
کار در خانه انواع متفاوت و متعددی دارد، شما باید یکی از این شاخه ها را انتخاب کرده و در آن آموزش لازم را ببینید و سپس شروع به کار کنید، بی شک زمانیکه ایمان، پشتکار، تخصص و خلاقیت پشتوانه کاری شما باشد پیروز میدان خواهید بود. امروزه بسیاری از افراد کار در خانه را به عنوان کمک خرج و شغل دوم خود می پذیرند، مردمی نیز هستند که با مطالعه درست و بجا دست از شغل اول خود برداشته و کار در خانه را فعالیت اصلی خود، برای کسب و کار و درآمدزایی انتخاب می کنند. به دلیل مشکل کمبود و نبود کار، افراد زیادی، مخصوصا در رده سنی جوان و با تحصیلات دانشگاهی، هر روز کفش آهنین به پا کرده و به دنبال شغلی با درآمد مناسب می گردند.
در صورتی که با کمی بررسی و بدست آوردن آگاهی و اطلاعات مکفی می توانند کار در خانه را شروع کنند، بی شک از کار خود نادم نخواهند شد.
شما می توانید با یک جستجو در اینترنت و سایت های مختلف با شیوه انجام و شروع شاخه های مختلف کار در خانه آشنا شوید، برخی شرکت ها محور فعالیت هایشان بر اساس کار در خانه است و نیروی انسانی زیادی را به عنوان زیرمجموعه خود دارند، با نگاهی اجمالی به برخی از روزنامه ها و مجله های مطرح آگهی های مختلفی از آنها را می بینیم. چنانچه خودتان نخواهید کار اختصاصی را آغاز نمایید، می توانید به عنوان کارمند شرکت های مذکور شروع به کار کنید.
ایده های تازه مطمئنا بیشتر مورد استقبال قرار می گیرند، در عین حال می توان از ایده های دیگران نیز استفاده کرد. به طور مثال: پاک کردن و خرد کردن سبزیجات، بسته بندی حبوبات و دوخت و دوز سرویس آشپزخانه و عروس و. . . که افراد حقیقی و حقوقی زیادی از قبل این کار را شروع کرده اند، شما نیز می توانید بصورت خود محور، نمونه این کار در خانه ها را انجام دهید و یا اینکه با کارگاه ها و شرکت ها قرارداد بسته و سفارشات آنها را انجام و تحویل دهید.

کار در منزل شیوه ای نوین در کارآفرینی
همانطور که در همین متن گفته شد، کار در خانه مزایای زیادی را شامل می شود، و مناسب برای همه مردم با شرایط و رده سنی مختلف می باشد، حال اینکه برای زنان خانه دار بهترین گزینه است، چرا که این بانوان علاوه بر مسؤلیت خانه داری و بچه داری و همسرداری و ایجاد آرامش در خانه می توانند درآمدی نیز برای خود داشته باشند.
اگر که یک بانو برحسب مشکل مالی یا بیکاری و بی حوصلگی تصمیم گرفته تا کار در خانه را آغاز کند، در گام اول باید مطالعه ای را حول محور دسته های مختلف کار در خانه داشته باشد، چنانچه شغل انتخابی، طبق تخصص و تبحری که دارد باشد که یک مرحله جلو است و اگر برخلاف این موضوع باشد باید به دنبال فراگیری علم و کسب تخصص و تجربه برود، بعد از این مرحله به تهیه تجهیزات و مواد اولیه مشغول گردد و برنامه ریزی درست و اصولی برای تبلیغات و بازاریابی و فروش محصولات خود داشته باشد و در نهایت نوبت به اجرای کار می رسد.
اگر تمام قدم هایی که برمی دارید بر اساس منطق و آگاهی باشد مطمئن باشید که موفقیت بزرگ مالی و معنوی در انتظار شماست.
بسیاری از فکرها و ایده ها هستند که شاید در ابتدا با شنیدن آنها، هیچ کس فکر نکند که این کار ممکن است موفق شود و یا از آن بتوان کسب درآمدی کرد. افرادی که وارد کار در خانه شدند و مدتی بعد اشتغال زایی و کارآفرینی کردند می گویند آنقدر ایده و کار هست که حتی جوامع بزرگ را بطور کامل از بیکاری نجات خواهد داد، تنها یادمان باشد که جمله”من می توانم”را بطور مداوم با خود تکرار کنیم تا تبدیل به یک باور قطعی و همیشگی در ذهنمان شود.
بسیاری از زیر مجموعه های کاردرخانه نیاز به تحصیلات بالا ندارد و همگی می توانند آن را انجام دهند، در این قسمت برخی از این کار در خانه ها را برایتان نام می بریم: عروسک سازی، گلدوزی، گلسازی، خیاطی، ملیله دوزی، بافندگی، ساخت جعبه های کادو، شمع سازی، طراحی روی شیشه و پارچه و سفال، نمد دوزی، چرم دوزی، بسته بندی ادویه جات و بسته بندی حبوبات وفعالیت های مانند این ها، بله همانطور که دیدید این کار در خانه ها نیاز به تحصیلات بالایی ندارند و کافیست شما در هنر مربوط تبحر و تجربه داشته باشید. البته باید بدانید که داشتن ابتکار و خلاقیت در پیشبرد شغل انتخابی بسیار حائز اهمیت است.

کار در منزل دات کام

گذاشتن یک دیدگاه

*

code