درباره ما

درباره کار در منزل

کار در منزل دات کام نخستین وب سایت تخصصی کار های خانگی و محقق ساختن رویای شما در منزل بدون حضور فیزیکی در محل کار

وب سایت کار در منزل، مرجع تخصصی مشاغل خانگی با اتکا بر تجربه چندین ساله خود در زمینه تجارت الکترونیک از سال 1392 و نیز در راستای گسترش کارآفرینی هرچه بیشتر و گسترده تر پا به عرصه وجود نهاد. ما با ساختار و سازماندهی نیروی حرفه ای و متخصص و نیز سال ها جمع آوری اطلاعات درباره مشاغل مختلف دور کاری توانسته ایم تا به امروز رویای بسیاری از افراد و اقشار جامعه را که به هر نحوی امکان حضور فیزیکی در محل کار برایشان فراهم نیست اعم از خانم های خانه دار، معلولین و کم توانان، دانشجویان و دیگر اقشار جامعه را در خانه هایشان محقق سازیم. دیگر نگران استخدام های حضوری و ارسال رزومه های مختلف و مصاحبه با کارفرمایان شرکت ها نباشید.

صاحب امتیاز سایت: رضا ساسانیان و علی بلوری

جستجو شغل
 • 103,014 شغل اضافه شده
 • 1,022 رزومه فعال
 • 23,042 داوطلبان سایت

خدمات ویژه ما

با کار در منزل دات کام دیگر نگران پیدا کردن شغل نباشید. خانم های خانه دار، آقایانی که تمایل به کار خارج از منزل ندارند، دانشجو ها و بسیاری از اقشار دیگر جامعه ! رویای خود را با کار در منزل دات کام در خانه محقق سازید

 • 1

  ثبت نام آسان

  به راحتی و با چند کلیک ساده می توانید در وب سایت کار در منزل دات کام ثبت نام کرده، بسته شغلی مورد نظرتان را ثبت و به ارسال رزومه و یا آگهی شغلی جدید بپردازید.

 • 2

  سفارشی سازی

  طراحی کار در منزل به قدری انعطاف پذیر انجام گرفته که شما می توانید به راحتی وارد پروفایل و داشبورد کاربری خود شده، رزومه خود و اطلاعات شخصی خود را به هر شکلی که مد نظرتان باشد تکمیل و آماده ارائه نمایید.

 • 3

  طراحی مدرن

  در طراحی کار در منزل دات کام تمامی نکات مطابق با استاندارد های روز دنیا در نظر گرفته شده لذا از انعطاف پذیری و واکنش گرایی بالایی برخوردار تا بازدید کنندگان به راحتی هر آنچه در محقق ساختن رویای خود در منزل نیاز دارند را کسب نمایند.

 • 4

  پشتیبانی سریع

  تمامی عزیزان و اعضای کار در منزل دات کام در هر 24 ساعت از شبانه روز و 7 روز هفته از پشتیبانی ویژه و سریع تیم پشتیبان سایت برخوردار خواهند بود تا هر چه تمام تر به مشاغل مد نظر و یا کارجویان مد نظر خود دست یابند.

 • 5

  تنظیمات فارسی

  پنل مدیریت و پروفایل کاربری کاملا پارسی سازی شده و با جزئیات دقیق و کامل طراحی شده لذا هیچ گونه مشکلی در استفاده از وب سایت کار در منزل نخواهید داشت.

 • 6

  مدیریت آسان

  بدلیل انعطاف چذیری بالا و نیز استفاده از تکنیک های روز دنیا در طراحی کار در منزل و همچنین پشتیبانی حرفه ای توسط متخصصین هیچگونه مشکلی در مدیریت بسته های شغلی و پنل کاربری و رزومه های خود و همچنین ثبت آگهی های شغلی و مدیریت آنها نخواهید داشت.

تیم بسیار خلاق ما

ما در کار در منزل دات کام به بکار گیری تیم حرفه ای و متخصص در قسمت های کاریابی و مشاوره و بازاریابی مشاغل خانگی تمام نیاز اقشار مختلف جامعه را برای یافتن یک شغل مناسب با درآمد بالا فراهم ساخته ایم.

مت جان توسعه دهنده
لوری رام مدیر بازاریابی
مارک هانسون برنامه نویس
جوب دالی طراح وب
جورج مارشال طراح گرافیک
پیتر پارکر برنامه نویس