smellybrothersnumber4

بررسی اجمالی

  • بخش ها آشپزی و صنایع غذایی
  • مشاغل ارسال شده 0
  • بازدید 31

توضیحات شرکت

Jeśli złożysz, będziesz musiał zdecydować, czy chcesz zrobić najlepszą możliwą rękę. Będziesz musiał podjąć decyzję, czy chcesz złożać, czy nie, po obejrzeniu pierwszych dwóch kart. Kiedy złożysz, będziesz musiał zdecydować, czy chcesz zrobić najlepszą możliwą rękę. Po złożeniu, będziesz musiał zdecydować, czy chcesz zrobić najlepszą możliwą rękę. Tak samo jest z dealerem.

Przed wyjściem z dużą ilością pieniędzy w kieszeni, spróbuj dowiedzieć się, jak podwoić. W ten sposób podwoisz szansę na wygranie jeszcze większej nagrody. W większości przypadków masz co najmniej 5 sekund, mistrzowiepokera.com zanim ktoś inny może zadzwonić lub złożyć. Często wolno im postawić więcej niż połowę potu, zanim będą mogli cokolwiek zrobić. Możesz użyć tej podwójnej stawki, aby albo kupić z powrotem po pominięciu czegoś, albo sprawić, że cały pot będzie twój.

Podwójne obniżenie odnosi się do obstawiania dwukrotnie większej kwoty niż Twój oryginalny zakład. To nie jest zbyt ważne, że zrobisz zły fold lub postawić źle. Są to zazwyczaj gry, które pozwalają grać tylko wtedy, gdy jesteś gotów postawić prawdziwe pieniądze na każdą rękę, którą zdecydujesz się zagrać. Jeśli przegapisz flop, możesz poprosić o “kupowanie” w następnej części. Nie obstawiaj pieniędzy, których nie możesz sobie pozwolić na stratę.

Jeśli twoje pieniądze zaczynają spadać, to jest prawie pewne, że masz do czynienia z oszustwem. Wiele razy można uciec z jednym wielkim ślepcem, ale nie dwa. W dużej mierze zależy to od rodzaju gry i stylu gry, który wolisz grać. Jeśli lubisz obstawiać małe od początku ręki, to chcesz mieć dużo wysokich akcji niskiej pary i quadów. W tym przypadku ręce takie jak 99/99 (wysoka para), A4-A9 (niższa para) i KJ-QQ (kwady) byłyby twoimi „go-to” rękami startowymi.

Z jakimi kartami / rękami powinienem otworzyć BB? Jeśli dostajesz dużo wartości z rozmiaru zakładów, to zazwyczaj najlepiej jest pozostać w tym zakresie. Jak często powinienem blufować? Odpowiedź jest dość prosta. Jeśli nie myślisz, że możesz dokonać podwyżki przed flopem, to wywołanie większego zakładu jest często bezpiecznym rozmiarem zakładu, który doprowadzi do kontroli potu. Ważniejsze jest, aby skupić się na wezwaniu, gdy masz dobrą rękę, ponieważ jeśli nie grasz w silne ręce przed flopem, musisz również zagrać bezpiecznie na tych rękach.

Jeśli otrzymasz dużo wartości od składania przedflopu, prawdopodobnie nie musisz robić więcej połączeń lub podnosić. Kluczem jest, aby grać na swoje mocne strony, unikając podejmowania ryzyka. Prawidłowe działanie zależy zarówno od przeciwnika, jak i od aktualnej sytuacji. Bluffowanie w złym kierunku jest zwykle błędem. To najlepszy sposób, aby stać się skutecznym graczem w pokera. Jak tylko zdobędziesz to dobrze, możesz grać w swoją ulubioną grę z pewnością.

Jeśli czytasz to, to prawdopodobnie jesteś zainteresowany, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak grać w pokera.

یک دیدگاه بنویسید

  • امتیاز کلی 1.0